SENECA GEREEDSCHAP T-Grip Torxsleuselset 9 dlg Professioneel Torx
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 420 mm |
|---|---|
| Width | 360 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 3,13 kg |
SENECA GEREEDSCHAP T-Grip Torxsleuselset 9 dlg Professioneel Torx
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 420 mm |
|---|---|
| Width | 360 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 3,13 kg |