Sloophamer
Deze XPTools krachtige voorhamer is zeer geschikt voor het zwaardere sloopwerk en is voorzien van een platte hamerkop en kruiskop.
2700 gram
lengte steel = 800mm
Productafmetingen:
| Length | 870 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 4,007 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 870 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 4,01 kg |