Poelietrekker
- 2 klauwen
- verzinkt
- 100 x 80mm
Let op: dit artikel kan niet geretourneerd worden
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 165 mm |
|---|---|
| Width | 135 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 1,00 kg |