Hydraulische cilinder
De gegevens zijn van een ingeschoven cilinder. Als de slag hoger moet zijn, worden de ZFL cilinders aanbevolen.
Het oppervlak van de hoofdas is afgewerkt met een chromen plaat.
De plunjer trekt zich automatisch terug.
tonnage = 50 ton
slag = 50mm
werkzaam cilinder oppervlak = 56,7cm^2
olie capaciteit = 0,354 L
hoogte van product = 104mm
uitgeschoven hoogte = 154mm
buiten diameter = 128mm
draagvlak diameter = 65mm
plunjer diameter = 95mm
draad van de olie input (ZG) = 3/8" - 19
hoogte van de bovenste dop = 2mm
bovenste dop is afneembaar
max. druk = 700bar
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 200 mm |
| Productbreedte | 130 mm |
| Producthoogte | 105 mm |
| Productgewicht | 9,8 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 275 mm |
| Verpakkingsbreedte | 235 mm |
| Verpakkingshoogte | 215 mm |
| Gewicht | 11,00 Kg |