[RP1201082F] Rubber opnamepad 119mm Falco
Hefbruggen / Opnamerubbers Merk: Falco Sollevatori Falco Sollevatori
Productcode: RP1201082F
14 dagen retourbeleid.
Rubberpad / rubber steunpad
Geschikt voor Falco bruggen.
- afmetingen = 119 x 119 x 33mm
- binnendiameter = 108mm
Productafmetingen:
Length 119 mm
Width 119 mm
Height 33 mm
Weight 0,28 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 119 mm
Width 119 mm
Height 33 mm