[SA300V400] Stofafzuiginstallatie 500mm 400V
Hout- en metaalbewerking / Houtbewerking / Stofafzuigingen Merk: Cowley Cowley
Productcode: SA300V400
EAN: 8720028112180
Beschikbaarheid: Beschikbaar
  • Motorvermogen
  • Voltage
  • Stofzak capaciteit
  • Afzuigcapaciteit
  • Inlaat diameter
  • Ventilator diameter
  • Zak diameter
  • Verpakking
Snelle levering uit grote voorraad.
Veilige betaling via diverse betaalmogelijkheden.
14 dagen retourbeleid.
Specificaties
Motorvermogen 1.5 kW
Voltage 400V / 50Hz
Stofzak capaciteit 150 L
Afzuigcapaciteit 2500m³/uur
Inlaat diameter 1:100 mm / 2:125 mm
Ventilator diameter 300 mm
Zak diameter 500 mm
Productafmetingen:
Length 850 mm
Width 560 mm
Height 1.920 mm
Weight 33,0 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 570 mm
Width 900 mm
Height 580 mm