Specificaties
| Motorvermogen | 1.5 kW |
| Voltage | 400V / 50Hz |
| Stofzak capaciteit | 150 L |
| Afzuigcapaciteit | 2500m³/uur |
| Inlaat diameter | 1:100 mm / 2:125 mm |
| Ventilator diameter | 300 mm |
| Zak diameter | 500 mm |
Productafmetingen:
| Length | 850 mm |
|---|---|
| Width | 560 mm |
| Height | 1.920 mm |
| Weight | 33,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 570 mm |
|---|---|
| Width | 900 mm |
| Height | 580 mm |
| Weight | 36,50 kg |