Schuurschijf
Geschikt voor de band- en schijfschuurmachine 750W BSSM6X9.
velcro
diameter = 230mm
K40 korrel
materiaal = zirconia alumina ZK713X
Kenmerken van zirkonium materiaal:
geschikt voor metaal en hout
zorgt voor hoge verspaningssnelheden en een lange levensduur van het product
stevige stoffen achterkant voor betrouwbare prestaties
geschikt voor zowel droog als nat schuren
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 0 mm |
| Productbreedte | 0 mm |
| Producthoogte | 0 mm |
| Productgewicht | 0,1 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 230 mm |
| Verpakkingsbreedte | 230 mm |
| Verpakkingshoogte | 5 mm |
| Gewicht | 0,10 Kg |