Combinatie machine wals zet en knip
Deze Cowley wals zet & knip machine is uitermate geschikt voor het rollen, knippen en plooien van plaatstaal tot een breedte van 305mm en een dikte van 1mm.
De machine wordt geleverd inclusief een achteraanslag.
- bedbreedte = 305mm
- max. knip bereik = 1mm
- max. zet bereik = 1mm / aluminium 1,2mm
- max. zet hoek = 90 graden
- max. wals bereik = 1mm / aluminium 1,2mm
- diameter walsrollen = 39mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 43,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 490 mm |
|---|---|
| Width | 330 mm |
| Height | 420 mm |
| Weight | 45,00 kg |