Specificaties
| Materiaal | Alloy steel |
Productafmetingen:
| Length | 145 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,025 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 185 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,03 kg |
| Materiaal | Alloy steel |
| Length | 145 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,025 kg |
| Length | 185 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,03 kg |