Pijpenbuiger handbediend
Maten en radius:
10mm = 23,2
12mm = 25,3
14mm = 40
15mm = 40
16mm = 39
18mm = 64,5
20mm = 63
22mm = 65,5
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 4,9 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 310 mm |
|---|---|
| Width | 450 mm |
| Height | 115 mm |
| Weight | 4,90 kg |