Elektrische hydraulische pomp
Lichtgewicht pomp met high-performance motor.
De snelheid en stroom worden automatisch aangepast tijdens het heffen.
Zelfs onder hoge druk (>32MPa), start de pomp gemakkelijk.
Makkelijk te verplaatsen. Inclusief 2mtr slang.
- voltage = AC220V 50Hz
- vermogen = 0,75Kw
- bij lage druk = 2,5Mpa / 25bar
- bij hoge druk = 70Mpa / 700bar
- max. werkdruk = 70Mpa / 700bar
- output lage druk = 4 L/min
- output hoge druk = 0,5 L/min
- oliecapaciteit = 2 Ltr
Productafmetingen:
| Length | 180 mm |
|---|---|
| Width | 205 mm |
| Height | 340 mm |
| Weight | 13,35 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 265 mm |
|---|---|
| Width | 320 mm |
| Height | 420 mm |
| Weight | 18,88 kg |