Eco Tubeless ventiel TR413 voor stalen velgen met een ventielgat van 11,3 mm
Specificaties
| Lengte | 43 mm |
| Druk max. | 4.5 Bar |
| Aantal per verpakking | 100 stuks |
| Aansluiting | VG8 |
| Materiaal | Rubber |
Productafmetingen:
| Length | 240 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,99 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 107 mm |
|---|---|
| Width | 185 mm |
| Height | 90 mm |
| Weight | 0,99 kg |