Eco Tubeless ventiel TR414 voor stalen velgen met een ventielgat van 11,3 mm
Specificaties
| Lengte | 49 mm |
| Druk max. | 4.5 Bar |
| Aantal per verpakking | 100 stuks |
| Aansluiting | VG8 |
| Materiaal | Rubber |
Productafmetingen:
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 170 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1,09 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 116 mm |
|---|---|
| Width | 185 mm |
| Height | 9 mm |
| Weight | 1,09 kg |