Universele metaalbuiger
- plat staal = 30 x 8mm
- rond staal = 15mm
- vierkant staal = 13mm
Productafmetingen:
| Length | 720 mm |
|---|---|
| Width | 620 mm |
| Height | 165 mm |
| Weight | 23,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 510 mm |
|---|---|
| Width | 310 mm |
| Height | 220 mm |
| Weight | 24,00 kg |