Hydraulische aansluitslang 1,5 m incl koppeling C18S
Hydraulische slang van Mammuth is ideaal voor gebruik met een hydraulische pomp en om hydraulische gereedschappen aan te sluiten met een hydraulische pompunit.
Specificaties
| Aansluiting | 1/4" |
| Schroefdraad type | NPT |
| Lengte | 1500mm |
| Druk max. | 700 bar |
| Snelkoppeling | C18S |
Productafmetingen:
| Length | 1.560 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,816 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 240 mm |
|---|---|
| Width | 220 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,83 kg |