LED verlichting 8W voor de Bullram werkplaatsmodules. Wordt geleverd zonder adapter, gebruik hiervoor adapter GC8WAD.
Voor het verbinden van meerdere lampen (maximaal drie) wordt standaard één verbindingskabel GC8WLEDV meegeleverd.
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 0 mm |
| Productbreedte | 0 mm |
| Producthoogte | 0 mm |
| Productgewicht | 0,2 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 640 mm |
| Verpakkingsbreedte | 40 mm |
| Verpakkingshoogte | 20 mm |
| Gewicht | 0,20 Kg |