[WMS125A5P] CEE wandcontactdoos 5 polig 125A
Elektra en accessoires / Elektro installatietechniek / Wandcontactdozen Merk: Fluxon Fluxon
Productcode: WMS125A5P
14 dagen retourbeleid.
CEE wandcontactdoos
  • nominale stroom = 125A
  • nominale spanning = 380V
  • type = 3P + N + aarde
  • beschermingsgraad = IP67
  • wartel = M25
Productafmetingen:
Length 0 mm
Width 0 mm
Height 100 mm
Weight 0,0 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 170 mm
Width 110 mm
Height 80 mm