CEE wandcontactdoos
nominale stroom = 125A
nominale spanning = 380V
type = 3P + N + aarde
beschermingsgraad = IP67
wartel = M25
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 0,00 kg |