Valkenpower benzinemotor 7.5 pk is een 4-takt ééncilinder OHV-motor met elektrische start en is universeel toepasbaar als aandrijfmotor in diverse machines.
Specificaties
| Motortype | 4 takt, één cilinder, OHV |
| Cilinderinhoud | 270 cm³ |
| Cilinderboring | 77 mm |
| Cilinderslag | 58 mm |
| Compressieverhouding | 8.2 : 1 |
| Max. vermogen | 5.5 kW / 3600 tpm |
| Max. koppel | 16.5 Nm / 2500 tpm |
| Startsysteem | Handmatig / elektrisch |
| Ontstekingssysteem | TCI |
| Koelsysteem | Lucht gekoeld |
| Type olie | O15W40 |
| Oliecapaciteit | 0.8 L |
| Tankinhoud | 6.5 L |
| Draairichting uitgaande as | Linksom |
| Asmaat | 25 mm |
| Flens schroefdraad | M8 inwendig |
| Flens hart op hart maat | 79,9 mm |
| Montagevoet hart op hart maat | 195 mm, 95 mm |
Productafmetingen:
| Length | 520 mm |
|---|---|
| Width | 360 mm |
| Height | 445 mm |
| Weight | 27,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 540 mm |
|---|---|
| Width | 460 mm |
| Height | 470 mm |
| Weight | 28,00 kg |