Zuig- en persslang
Light duty PVC zuigslang met kunststof spiraal
Geschikt voor onder andere industrie en tuinbouw
Kleur: licht groen
5''
I.D. x O.D. = 127 x 138,5mm
lengte = 30m
werkdruk = 4bar
gewicht = 96kg / roll
Ook verkrijgbaar per meter
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.000 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 3,00 kg |