Zuig- en persslang
Light duty PVC zuigslang met kunststof spiraal
Geschikt voor onder andere industrie en tuinbouw
Kleur: licht groen
1 -1/2 ''
I.D. x O.D. = 38 x 46mm
werkdruk = 8bar
Prijs per meter
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 2,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.000 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,40 kg |