Spring retainer
- suited for air hammer AC01
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0.06 kg |
Spring retainer
- suited for air hammer AC01
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0.06 kg |
These other products might interest you