Losse veer
- geschikt voor luchthamer AC01
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,06 kg |
Losse veer
- geschikt voor luchthamer AC01
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,06 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren