Swivel base for bench vise
Suitable for the BV100F bench vise with pipe jaws 100mm.
Product Dimensions
| Length | 169 mm |
|---|---|
| Width | 172 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 1.03 kg |
Package Dimensions
| Length | 180 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 1.13 kg |
Swivel base for bench vise
Suitable for the BV100F bench vise with pipe jaws 100mm.
| Length | 169 mm |
|---|---|
| Width | 172 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 1.03 kg |
| Length | 180 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 1.13 kg |
These other products might interest you