[BV100FSB] Swivel base for bench vise 100mm
Shop equipment / Handtools / Bench vises / Bench vises Brand: Cowley Cowley
Product Code: BV100FSB
EAN: 8720028044221
Availability: Sold Out
Fast delivery from large stock.
Safe payment via various payment options.
14-day return policy.
Swivel base for bench vise
Suitable for the BV100F bench vise with pipe jaws 100mm.
Product Dimensions
Length 169 mm
Width 172 mm
Height 55 mm
Weight 1.03 kg
Package Dimensions
Length 180 mm
Width 180 mm
Height 70 mm