Draaiplateau voor bankschroef
Geschikt voor de BV100F bankschroef met pijpklem 100mm.
Productafmetingen:
| Length | 169 mm |
|---|---|
| Width | 172 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 1,03 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 180 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 1,13 kg |
Draaiplateau voor bankschroef
Geschikt voor de BV100F bankschroef met pijpklem 100mm.
| Length | 169 mm |
|---|---|
| Width | 172 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 1,03 kg |
| Length | 180 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 1,13 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren