[BV100FSB] Draaiplateau voor bankschroef 100mm
Werkplaatsuitrusting / Handgereedschap / Bankschroeven / Bankschroeven Merk: Cowley Cowley
Productcode: BV100FSB
EAN: 8720028044221
Beschikbaarheid: Uitverkocht
Snelle levering uit grote voorraad.
Veilige betaling via diverse betaalmogelijkheden.
14 dagen retourbeleid.
Draaiplateau voor bankschroef
Geschikt voor de BV100F bankschroef met pijpklem 100mm.
Productafmetingen:
Length 169 mm
Width 172 mm
Height 55 mm
Weight 1,03 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 180 mm
Width 180 mm
Height 70 mm