Non Return Valve, 2.5"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 165 mm |
|---|---|
| Width | 95 mm |
| Height | 95 mm |
| Weight | 1.10 kg |
Non Return Valve, 2.5"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 165 mm |
|---|---|
| Width | 95 mm |
| Height | 95 mm |
| Weight | 1.10 kg |