Terugslagklep, 2.5"
Messing veerbelaste voetklep met RVS 304 filter
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 165 mm |
|---|---|
| Width | 95 mm |
| Height | 95 mm |
| Weight | 1,10 kg |