Krachtvermeerderaar 1/2 naar 3/4 uitgang 3:1
- ingang = 1/2" (1.27cm) aandrijving (f)
- max = 460nm/340ft-lb
- uitgang = 3/4" (1.9cm) aandrijving (m)
- max = 1400nm/1000ft-lb
- uitgang/ingang = 3/1
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 425 mm |
|---|---|
| Width | 210 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 4,12 kg |