[IQC300B2] Kabelkrimptang set 2x 4.0Ah accu + oplader 300mm 60kN
Gereedschap / Handgereedschap / Tangen / Kabelschoen- en krimptangen Merk: Fluxon Fluxon
Productcode: IQC300B2
EAN: 8720028122035
Beschikbaarheid: Beschikbaar
  • Voltage
  • Accu-spanning
  • Slaglengte
  • Omgevingstemperatuur
  • Krimpkracht
  • Krimpbereik
  • Batterij technologie
  • Laadtijd
  • Krimp cyclus
  • Type accu
  • Krimpmatrijzen
  • Oliecapaciteit
  • Type olie
  • Oplader
Snelle levering uit grote voorraad.
Veilige betaling via diverse betaalmogelijkheden.
14 dagen retourbeleid.
  • OLED-display
  • Eénknopsbediening
  • Draaibare kop 350°
  • Snelwisselsysteem
  • incl 2x 4.0A accu's
De tang trekt zich niet alleen automatisch terug om snel en eenvoudig te krimpen, maar er kan ook snel van krimppatroon worden gewisseld, waardoor je tijd en moeite bespaart. De tang is ook voorzien van een schouderriem en maakt gebruik van olietype CH15. De tang maakt een slag van van 17 mm en heeft een krimpkracht van 60 kN. Het maximale krimpbereik van de tang is 300 mm² voor Al-kabels en 240 mm² voor andere kabels.
Met een krimpcyclus van 2,5 tot 5 seconden, afhankelijk van de grootte van de kabel, kunt u snel en efficiënt krimpen. De meegeleverde krimpprofielen variëren van 16 tot 300 mm², zodat je voor elke klus de juiste maat hebt.
Set bevat:
- 1x Kabelkrimptang
- 2x Accu 18V 4.0Ah Li-Ion
- 1x Batterij oplader
- 1x O-ringen set
- 1x Persbekken
- 1x Schouderriem
- 1x Stevige opbergkoffer.
Specificaties
Voltage 18V DC
Accu-spanning 18V / 4.0Ah
Slaglengte 17 mm
Omgevingstemperatuur -10~40°C
Krimpkracht 60 kN
Krimpbereik 300 mm²/ Al 240 mm²
Batterij technologie Lithium-ion
Laadtijd ± 80 min.
Krimp cyclus 2.5 - 5 sec. (afhankelijk van de kabelgrootte)
Type accu Schuifaccu
Krimpmatrijzen 16, 25, 35, 50, 70, 95, 120, 150, 185, 240, 300 mm²
Oliecapaciteit 0.115 L
Type olie CH15
Oplader 230V / 2.3A
Productafmetingen:
Length 360 mm
Width 80 mm
Height 270 mm
Weight 4,01 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 455 mm
Width 615 mm
Height 150 mm