[231001REP] Reparatieset momentsleutel 3/8"
Werkplaatsuitrusting / Handgereedschap / Momentsleutels / Toebehoren Merk: Seneca Seneca
Productcode: 231001REP
14 dagen retourbeleid.
Reparatieset momentsleutel 231002
Productafmetingen:
Length 0 mm
Width 0 mm
Height 0 mm
Weight 0,0 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 150 mm
Width 100 mm
Height 50 mm