Reparatieset voor ratel 1/4"
- voor ratel 291833
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 55 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,17 kg |
Reparatieset voor ratel 1/4"
- voor ratel 291833
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 55 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,17 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren