Sloophamer
Deze XPTools krachtige voorhamer is zeer geschikt voor het zwaardere sloopwerk en is voorzien van een platte hamerkop en kruiskop.
4500 gram
lengte steel = 800mm
Productafmetingen:
| Length | 880 mm |
|---|---|
| Width | 185 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 5,807 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 190 mm |
|---|---|
| Width | 890 mm |
| Height | 75 mm |
| Weight | 5,80 kg |