[RP1201101F] Rubber opnamepad 120mm ATH Heinl Hofmann Falco
Hefbruggen / Opnamerubbers Merk: Falco Sollevatori Falco Sollevatori
Productcode: RP1201101F
14 dagen retourbeleid.
Rubberpad / rubber steunpad
Geschikt voor ATH Heinl, Hofmann en Falco bruggen.
- afmetingen = 120 x 120 x 19mm
- binnendiameter = 104mm
Productafmetingen:
Length 120 mm
Width 120 mm
Height 19 mm
Weight 0,17 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 120 mm
Width 120 mm
Height 19 mm