[WHT10RSM] Zwenkwiel 260 x 82mm massief rubber
Logistiek / Wielen / Zwenkwielen Merk: Mammuth Mammuth
Productcode: WHT10RSM
EAN: 8720028069859
Beschikbaarheid: Beschikbaar
  • Verpakking
Snelle levering uit grote voorraad.
Veilige betaling via diverse betaalmogelijkheden.
14 dagen retourbeleid.
Zwenkwiel
  • wielmaat = 260 x 82mm
  • capaciteit = 110kg
  • plaatgrootte = 115 x 100mm
  • totale hoogte = 300mm
  • boutgaten hart tot hart = 85 x 72mm
  • afmetingen boutgaten = 18 x 10mm
  • materiaal = massief rubber
Productafmetingen:
Length 225 mm
Width 135 mm
Height 300 mm
Weight 3,468 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 225 mm
Width 135 mm
Height 300 mm