[MHC30100] Holcilinder 30 ton slag 100mm
Werkplaatsuitrusting / Hydraulisch gereedschap / Holcilinders Merk: Mammuth Mammuth
Productcode: MHC30100
EAN: 8720028053391
Beschikbaarheid: Beschikbaar
  • Capaciteit
  • Slaglengte
  • Druk max.
  • Oliecapaciteit
  • Buitenkant diameter
  • Effectief drukoppervlak
  • Boring diameter
  • Hoofdas diameter
  • Plunjer diameter
  • Draad van de olietoevoer (Rc)
  • Hoogte bovendop
Snelle levering uit grote voorraad.
Veilige betaling via diverse betaalmogelijkheden.
14 dagen retourbeleid.
  • Incl. zijhandgrepen
  • Maximale werkdruk van 700 bar
  • Verstelbaar topzadel
  • Harde coating afwerking
  • Hoge sterkte
Hydraulische holcilinder
Stof ring zorgt ervoor dat er geen stof in de cilinder komt.
De begrensde zuiger voorkomt overbelasting.
Slijtring zorgt voor een langere levensduur van de cilinder.
Specificaties
Capaciteit 30 Ton
Slaglengte 100 mm
Druk max. 700 bar
Oliecapaciteit 0.512 L
Buitenkant diameter 118 mm
Effectief drukoppervlak 51.1 cm²
Boring diameter 95 mm
Hoofdas diameter 70 mm
Plunjer diameter 34 mm
Draad van de olietoevoer (Rc) 3/8"
Hoogte bovendop 9 mm
Productafmetingen:
Length 190 mm
Width 120 mm
Height 240 mm
Weight 13,4 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 390 mm
Width 190 mm
Height 210 mm