De Cowley draagbare buiswals is een handmatige tool voor het buigen van ronde buizen. Geschikt voor het maken van op maat gemaakte buiscomponenten.
Specificaties:
Maximale buisdiameter: 38 mm
Minimale buigradius: 508 mm
Voorzien van een stevige spindel met fijne schroefdraad en geleverd met één set buigrollers.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 32,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 620 mm |
|---|---|
| Width | 380 mm |
| Height | 230 mm |
| Weight | 33,00 kg |