[MPC30100] Cilinder 30 ton slag 100mm
Hef- en hijsmateriaal / Hydraulisch gereedschap / Cilinders Merk: Mammuth Mammuth
Productcode: MPC30100
14 dagen retourbeleid.
Hydraulische cilinder
Stevige onderlaag om de as te beschermen wanneer deze wordt overbelast.
Het oppervlak van de hoofdas is afgewerkt met een chromen plaat.
De plunjer trekt zich automatisch terug.
Oppervlak bekleding is bestand tegen corrosie.
  • tonnage = 30 ton
  • slag = 100mm
  • werkzaam cilinder oppervlak = 44,2cm^2
  • olie capaciteit = 0,442 L
  • hoogte van product = 209mm
  • uitgeschoven hoogte = 307mm
  • buiten diameter = 107mm
  • draagvlak diameter = 75mm
  • plunjer diameter = 65mm
  • draad van de olie input (ZG) = 3/8" - 23
  • hoogte van de bovenste dop = 22mm
  • bovenste dop is afneembaar
  • max. druk = 700bar
Productafmetingen:
Length 170 mm
Width 100 mm
Height 205 mm
Weight 12,5 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 390 mm
Width 190 mm
Height 210 mm